PayTraq Blog

Automatický import výpisu PayPal do účtovného programu PayTraq

Tagy: paypal, integrácie

alt

Ako všetci vieme, PayPal je bezpečný a jednoduchý spôsob ako zaplatiť alebo získať peniaze online.

Účtovný softvér PayTraq podporuje automatizovanie PayPal BankFeed, ktorý vám výrazne uľahčí prácu s PayPal.

Čo je to Automatizovaný PayPal Bank Feed?

S priamou integráciou PayPal už nebudete viac musieť exportovať vaše výpisy z PayPal a potom ich importovať v PayTraq. Všetky vaše transakcie budú nahrané v PayTraq automaticky takmer okamžite s približne 15 minútovým meškaním. Váš aktuálny zostatok bude tiež k dispozícii v systéme. PayPal poplatky sú automaticky prideľované k jednotlivým transakciám, a všetky nahrané operácie PayPal môžu byť ľahko urovnané.

S našou funkciou na automatické párovanie môžu byť automaticky spracované všetky transakcie, pre ktoré budú najdené zhody. Napríklad, na pridanie prichádzajúcej platby do faktúry.

To nie je všetko. S pomocou kanálu PayPal/eBay vo vašom Inboxe predajov môžete získať detaily o všetkých objednávkach, ktoré vám boli zaplatené cez PayPal. Pokiaľ je vašim primárnym spôsobom platby PayPal, potom môže byť váš e-shop veľmi ľahko integrovaný, aby boli presunuté všetky objednávky do Inboxu predajov na ďalšie spracovávanie.

Dostanete oznámenia z Centra notifikácií o každej prichádzajúcej a odchádzajúcej platbe, ktorá bude vykonaná cez Bank Feed, ako aj o každej novej objednávke obdržané vašim Inboxom predajov.

Registrácija v Paytraq.sk