PayTraq Blog

Ako integrovať PayTraq a váš online obchod?

Online Obchody

Vďaka nášmu systému sú nákupné objednávky automaticky spracované a bez ručného zadávania sa dostanú v PayTraq. V PayTraq si môžete prezrieť všetky objednávky, ktoré boli zadané vo vašom internetovom obchode alebo pokladničnom terminále pred ďalším spracovaním. Objednávky sa objavia v systéme hneď, ako boli vytvorené v online obchode.

Dnes sú dostupné 4 kanály aktivácie. Tieto kanály vám umožňujú pripojiť PayTraq k vašej platforme elektronického obchodu.

1) Kanál PayTraq Connect

Všetky vaše online objednávky sú presunuté priamo do vašej schránky s pomocou jednoduchej integrácie. Tento kanál je univerzálny a môže byť použitý pre internetové obchody, pre ktoré je možné napísať plugin a rozšíriť jeho funkcie. Budeme radi, pokiaľ budete kontaktovať našich partnerov, aby vám pomohli integrovať váš online obchod s PayTraq.

2) Kanál Shopify

Tento kanál môže byť použitý na automatické nahrávanie vašich objednávok, ktoré boli vytvorené v online obchode založeného na Shopify. Dnes je Shopify tou najrozšírenejšou platformou na internetové obchody, ktorý vám umožňuje vytvárať internetový obchod a používať online softvér pokladničného terminálu.

3) Kanál WooCommerce

Tento kanál vám umožní rýchlu integráciu medzi WooCommerce a PayTraq s automatickým nahrávaním všetkých vašich objednávok, ktoré sú vytvorené vo vašom elektronickom obchode.

4) Kanál 3dCart

Tento kanál vám umožní rýchlu integráciu medzi 3dCart a PayTraq s automatickým nahrávaním všetkých vašich objednávok, ktoré sú vytvorené vo vašom elektronickom obchode.

Registrácija v Paytraq.sk